Отправьте запрос
Разместите предложение
Продам бытовку строительную, кунг, вагончик. Харьков

Харьков

30 вересня 00:00

Продажа
25 000 грн

Продаю бытовку строительную, вагончик, кунг. В отличном состоянии. утеплен, окрашен. Крыша и пол в отличном состоянии. Звоните по

Сдам большой вагончик в аренду Харьков

Харьков

30 вересня 00:00

Аренда
3 000 грн

Большой вагончик в аренду размер 5 на 2.7, высота 2.2 Харьков и область С доставкой помогу

Аренда бытовок, строительных вагончиков Харьков

Харьков

30 вересня 00:00

Аренда

Предлагаем в аренду бытовки и строительные вагончики в Харькове и области Большой выбор, звоните

Контейнер, Вагончик  5 м.  ПРОДАМ Харьков

Харьков

30 вересня 00:00

Продажа
32 000 грн

Продам вагончик кунг В отличном состоянии. Размеры: 5 на 2.9 Помогу с доставкой по Харькову и области. Находится в Харькове.

Бытовка для рабочих 9*2,7*2,7 m Днепр

Днепр

30 вересня 00:00

Продажа
160 000 грн

Строительная бытовка от компании «Профмодуль» изготовлена с учётом всех пожеланий заказчика.Бытовка размещена на территории

Бытовка строительная 6*2,4m Днепр

Днепр

30 вересня 00:00

Продажа
85 000 грн

Бытовка "Стандарт" 6000*2400 для строительной площадки от ТОВ "ПРОФМОДУЛЬ" Каркаса выполнен из швеллера 100*50*2 мм обработан антикоррозийным

Бытовка строительная 6*2,4m  Днепр

Днепр

30 вересня 00:00

Продажа
75 000 грн

Бытовка для строителей производства ТОВ "ПРОФМОДУЛЬ" соответствует всем требованиям ДСТУ, Вы приобретаете изделие с расчетным сроком

Аренда вагончика-бытовки  Харьков

Харьков

30 вересня 00:00

Аренда
3 600 грн

Аренда вагончика строительного, бытовки утепленный, размер 6.5 на 2.4 метра. Теплый просторный вагончик с двумя комнатами. Есть проводка,

Душевые, бытовки, прорабки Киев

Киев

29 вересня 11:34

Продажа
25 000 грн

Изготовляем душевые по Вашим чертежам, эскизам !!! Постоянно есть в наличии бытовки 6*2,45*2,6, как на металическом каркасе, так и на

ПРОДАЖА, бытовка , вагончик, пост охраны, модуль, кунг Киев

Киев

29 вересня 11:34

Продажа
25 000 грн

Предлагаем как новые так и б/у посты охраны, бытовки/модули, строительные вагончики  на металлическом и деревянном каркасе.

Побутівки будівельні в Україні

Сайт bitovki.in.ua - дошка оголошень про будівельних побутівок, постів охорони, контейнерів, міні офісів і інших модульних конструкцій.

Модульні битовки виготовлені з якісних матеріалів, а передусім утеплені, можуть бути обладнані додатковим обладнанням (освітлення, меблі, холодильник, обігрівач, кондиціонер)

Призначення модульних побутівок

Будівельні вагончики - це металеві конструкції з рами (металопрофіль), і обшиті лістомі металу (оцинковка). Усередині стін можуть бути встановлені дерев'яні бруси, прокладена теплоізоляція. Внутрішня обшивка битовки зроблена з OSB або пластику. Є варіанти з електропроводкою, рубильниками, розетками, освітленням.

Побутовки використовуються для: тимчасового проживання, мобільних офісів, прорабок, постів охорони, під склад. В основному будівельні вагончики використовують для проживання і відпочинку робітників, можливо під їдальню або переодевалки.

Мобільні конструкції легко перевозяться залізничним транспортом, автомобільним транспортом, і вантажним авіа повідомленням. Зазвичай битовки доставляються маніпулятором.

Конструкція будівельних побутівок

В основному це рамна корпусні конструкція, металева або дерев'яна. Внизу побутівка може мати два поздовжніх полоза, для зручності установки на землі.

Щоб було тепло, в побутових приміщеннях роблять подвійний утеплений підлогу, утеплені стіни та дах. Побутовки з прихожими мають міжкімнатні двері, це створює окреме невелике приміщення всередині побутівки. Вікна метало-пластикові. Дах зазвичай покрита металевим листом, на даху можуть бути навантажувальні петлі або гаки. Побутовки, як правило, утеплюються мінватою або пінопластом.

Типи модульних побутівок

Будівельні вагончики бувають такі:

  • Модульні битовки - для проживання робітників. Це надійні утеплені конструкції. В одній побутівці може бути 4-6 спальних місць
  • Будівельні вагончики - а передусім це військові кунги ЗІЛ, МАЗ або УРАЛ. Вони утеплені, в одному вагончику можна розмістити кілька робітників.
  • Дерев'яні побутівки - часто використовуються під склад на будівельних об'єктах. Відрізняються низькою вартістю і швидкістю виготовлення - виготовляється за кілька днів.
  • Блок-контейнери - це допрацьовані контейнери. Це коли морський контейнер переделиввается під битовку. Утеплюється, обшивається усередині, вставляються вікна.

Оренда будівельних побутівок

Чому вигідно взяти битовку в оренду:
- мінімізація початкових витрат, немає необхідності купувати битовку;
- великий вибір в наявності;
- по завершенні будівництва немає необхідності продавати битовку
- оплачується тільки оренда і доставка


Оренда битовки - на об'єкт доставлять тепле приміщення, готове до експлуатації.

Є різні комплектації побутівок: лавочки, столи, розетки, освітлення, обігрівачі, ліжка, шафки ...

Купити будівельні вагончики При покупці будівельної побутівки потрібно перевірити міцність і надійність конструкції. Гарна дах значить сухий стелю і стіни всередині, двері повинні закриватися щільно. Побутовий на метало-каркасі довговічніше дерев'яних. Так що краще брати битовку на метало-каркасі.

розміри побутівок

Найчастіше зустрічаються такі розміри побутівок: 4 на 2.4 метра або 6 на 2.4 метра. Такі розміри є габаритним і легко перевозяться. Також бувають і інші розміри побутівок.

На сайті bitovki.in.ua актуальні пропозиції по Побутівки


Усі побутівки на сайті: bitovki.in.ua

Нас знаходять за такими запитами: сторожки Україна оренда,  оренда побутівок,  оренда будівельного вагончика,  побутівки Україна оренда,  оренда вагончика Україна

Ми використовуємо Куки!