Отправьте запрос
Разместите предложение
Вагончик( бытовка-кунг) сторожка-домик АКЦИЯ Харьков

Харьков

1 серпня 00:00

Продажа
35 000 грн

Акция до 1 марта. 35000грн Есть в наличии звоните. Бытовки от Харьковского производителя 4*2.4*2.5 высота. Бытовки по минимальной цене. В

Будівельні вагончики. Оренда Львов

Львов

1 серпня 00:00

Аренда
1 200 грн

Оренда будівельних вагончиків, прорабоб,бытовок, контейнерів 3ф.,5ф.,10ф,20ф,40ф. Доставка. Маємо власні площадки Рівне, Луцьк, Київ, а також

 Аренда вагончик бытовка Харьков

Харьков

1 серпня 00:00

Аренда
2 700 грн

Аренда вагончик-домик передвижной В хорошем состоянии Утепленный. Размер: 4 x 2.4. Цена: 2500 грн в месяц Предоставлю помощь в

Модульная раздевалка 5*2,4 m Днепр

Днепр

1 серпня 00:00

Продажа
77 000 грн

Возведение по технологии модульного строительства мужских/женских раздевалок для производственных предприятий, строительных

Пост охраны 3*2,4 m Днепр

Днепр

1 серпня 00:00

Продажа
52 000 грн

Блок пост охраны или КПП могут использоваться для охраны самых различных объектов или участков: частного коттеджа или даже небольшого

Бытовка, строительный вагончик, пост охраны  Киев

Киев

1 серпня 00:00

Продажа
25 500 грн

Несущий каркас и основание обработанные антисептиком. Каркас изготавливаем металлический или деревянный по желанию

ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ Бытовки, строительный вагончик, прорабская. Киев

Киев

1 серпня 00:00

Продажа
25 500 грн

Изготавливаем любые конструкции по вашему желанию и любых размеров. Габаритные размеры бытовки в стандартном исполнении: длина - 6 м.

Бытовки, проходные, посты охраны КПП, блок модули Запорожье

Запорожье

1 серпня 00:00

Продажа
25 500 грн

Производим бытовки, проходные, посты охраны КПП, блок модули любой сложности и размеров. В наличии посты 1,5*1,5 м, 3*2,4 м, а также

Аренда контейнера 5 тонника Харьков

Харьков

1 серпня 00:00

Аренда
1 700 грн

Сдам в аренду контейнер 5 тонник Хорошее состояние, доставку организую Находимся в Харькове. Срок аренды от одного

Контейнер Морской 40 Киев

Киев

1 серпня 00:00

Продажа
2 300 $

Наша компания предлагает Вам купить контейнер на 40 футов по демократичной цене и на выгодных условиях доставки

Побутівки будівельні в Україні

Сайт bitovki.in.ua - дошка оголошень про будівельних побутівок, постів охорони, контейнерів, міні офісів і інших модульних конструкцій.

Модульні битовки виготовлені з якісних матеріалів, а передусім утеплені, можуть бути обладнані додатковим обладнанням (освітлення, меблі, холодильник, обігрівач, кондиціонер)

Призначення модульних побутівок

Будівельні вагончики - це металеві конструкції з рами (металопрофіль), і обшиті лістомі металу (оцинковка). Усередині стін можуть бути встановлені дерев'яні бруси, прокладена теплоізоляція. Внутрішня обшивка битовки зроблена з OSB або пластику. Є варіанти з електропроводкою, рубильниками, розетками, освітленням.

Побутовки використовуються для: тимчасового проживання, мобільних офісів, прорабок, постів охорони, під склад. В основному будівельні вагончики використовують для проживання і відпочинку робітників, можливо під їдальню або переодевалки.

Мобільні конструкції легко перевозяться залізничним транспортом, автомобільним транспортом, і вантажним авіа повідомленням. Зазвичай битовки доставляються маніпулятором.

Конструкція будівельних побутівок

В основному це рамна корпусні конструкція, металева або дерев'яна. Внизу побутівка може мати два поздовжніх полоза, для зручності установки на землі.

Щоб було тепло, в побутових приміщеннях роблять подвійний утеплений підлогу, утеплені стіни та дах. Побутовки з прихожими мають міжкімнатні двері, це створює окреме невелике приміщення всередині побутівки. Вікна метало-пластикові. Дах зазвичай покрита металевим листом, на даху можуть бути навантажувальні петлі або гаки. Побутовки, як правило, утеплюються мінватою або пінопластом.

Типи модульних побутівок

Будівельні вагончики бувають такі:

  • Модульні битовки - для проживання робітників. Це надійні утеплені конструкції. В одній побутівці може бути 4-6 спальних місць
  • Будівельні вагончики - а передусім це військові кунги ЗІЛ, МАЗ або УРАЛ. Вони утеплені, в одному вагончику можна розмістити кілька робітників.
  • Дерев'яні побутівки - часто використовуються під склад на будівельних об'єктах. Відрізняються низькою вартістю і швидкістю виготовлення - виготовляється за кілька днів.
  • Блок-контейнери - це допрацьовані контейнери. Це коли морський контейнер переделиввается під битовку. Утеплюється, обшивається усередині, вставляються вікна.

Оренда будівельних побутівок

Чому вигідно взяти битовку в оренду:
- мінімізація початкових витрат, немає необхідності купувати битовку;
- великий вибір в наявності;
- по завершенні будівництва немає необхідності продавати битовку
- оплачується тільки оренда і доставка


Оренда битовки - на об'єкт доставлять тепле приміщення, готове до експлуатації.

Є різні комплектації побутівок: лавочки, столи, розетки, освітлення, обігрівачі, ліжка, шафки ...

Купити будівельні вагончики При покупці будівельної побутівки потрібно перевірити міцність і надійність конструкції. Гарна дах значить сухий стелю і стіни всередині, двері повинні закриватися щільно. Побутовий на метало-каркасі довговічніше дерев'яних. Так що краще брати битовку на метало-каркасі.

розміри побутівок

Найчастіше зустрічаються такі розміри побутівок: 4 на 2.4 метра або 6 на 2.4 метра. Такі розміри є габаритним і легко перевозяться. Також бувають і інші розміри побутівок.

На сайті bitovki.in.ua актуальні пропозиції по Побутівки


Усі побутівки на сайті: bitovki.in.ua

Нас знаходять за такими запитами: оренда вагончика,  побутівка Україна,  вагончики будівельні Україна,  контейнери оренда Україна,  вагончик чи побутівка

Ми використовуємо Куки!