Отправьте запрос
Разместите предложение

Оренда побутівок в Україні (взяти в оренду):

Аренда бытовок, строительных вагончиков Харьков

Харьков

17 квітня 00:00

Аренда

Предлагаем в аренду бытовки и строительные вагончики в Харькове и области Большой выбор, звоните

Вагончик строительный в аренду, Харьков Харьков

Харьков

17 квітня 00:00

Аренда
100 $

Сдам в аренду вагончик строительный (кунг) размер 4 на 2.4 метра, утепленный Внутри есть деревянный двухэтажный топчан Заходи и живи!

АРЕНДА морских контейнеров Киев

Киев

16 квітня 00:45

Аренда
2 500 грн

Сдаём в аренду контейнера, без комиссии! Площадь контейнеров 15 кв.м. Территория складского комплекса охраняется. Доступ

Бытовка 4 на 2.4 аренда Харьков

Харьков

16 квітня 00:00

Аренда

Сдам в аренду евробытовку 4 на 2.4м Утепленная Срок аренды от 1 месяца Харьков и область

Контейнер оренда Львов

Львов

16 квітня 00:00

Аренда
400 грн

Здам в оренду контейнери 3ф., 5ф., 10ф., 20ф., 40ф. Доставка. ПП "Шах дистрибьюшн". 0962135552

Аренда бытовка контейнер   Харьков

Харьков

16 квітня 00:00

Аренда
1 700 грн

Сдам в аренду!! Контейнер 5ти тонник (размер 2.1 на 2.6 высота 2.4м) хорошее состояние, не течет Доставка манипулятором на ваш

АРЕНДА контейнер 5ти тонник Харьков

Харьков

15 квітня 00:00

Аренда
1 800 грн

Сдам в аренду бытовку, контейнер 5ти тонник Размер 2.1*2.6 м высота 2.4 м В хорошем состоянии. Сухой, пол доски, двери закрываются

Бытовка 6ти метровая, блок-модуль Харьков

Харьков

15 квітня 00:00

Аренда

Сдам в аренду строительную бытовку. Размер 6 на 2.4, высота 2.6 Утепленная, внутри есть тамбур и два помещения, электропроводка,

Аренда бытовка прорабка, склад, пост охраны Киев

Киев

14 квітня 10:23

Аренда

Сдаем в аренду бытовки, бытовки, прорабские, пост охраны, склад. Любая форма оплаты. Доставка манипулятором.

Аренда бытовка строительная, склад, пост охраны Киев

Киев

14 квітня 10:23

Аренда

Сдам в аренду прорабку, бытовку. Есть в наличии. Доставка кран-манипулятором. Договорная цена. Любая форма оплаты. Звоните !!!!

Побутівки будівельні в Україні

Сайт bitovki.in.ua - дошка оголошень про будівельних побутівок, постів охорони, контейнерів, міні офісів і інших модульних конструкцій.

Модульні битовки виготовлені з якісних матеріалів, а передусім утеплені, можуть бути обладнані додатковим обладнанням (освітлення, меблі, холодильник, обігрівач, кондиціонер)

Призначення модульних побутівок

Будівельні вагончики - це металеві конструкції з рами (металопрофіль), і обшиті лістомі металу (оцинковка). Усередині стін можуть бути встановлені дерев'яні бруси, прокладена теплоізоляція. Внутрішня обшивка битовки зроблена з OSB або пластику. Є варіанти з електропроводкою, рубильниками, розетками, освітленням.

Побутовки використовуються для: тимчасового проживання, мобільних офісів, прорабок, постів охорони, під склад. В основному будівельні вагончики використовують для проживання і відпочинку робітників, можливо під їдальню або переодевалки.

Мобільні конструкції легко перевозяться залізничним транспортом, автомобільним транспортом, і вантажним авіа повідомленням. Зазвичай битовки доставляються маніпулятором.

Конструкція будівельних побутівок

В основному це рамна корпусні конструкція, металева або дерев'яна. Внизу побутівка може мати два поздовжніх полоза, для зручності установки на землі.

Щоб було тепло, в побутових приміщеннях роблять подвійний утеплений підлогу, утеплені стіни та дах. Побутовки з прихожими мають міжкімнатні двері, це створює окреме невелике приміщення всередині побутівки. Вікна метало-пластикові. Дах зазвичай покрита металевим листом, на даху можуть бути навантажувальні петлі або гаки. Побутовки, як правило, утеплюються мінватою або пінопластом.

Типи модульних побутівок

Будівельні вагончики бувають такі:

  • Модульні битовки - для проживання робітників. Це надійні утеплені конструкції. В одній побутівці може бути 4-6 спальних місць
  • Будівельні вагончики - а передусім це військові кунги ЗІЛ, МАЗ або УРАЛ. Вони утеплені, в одному вагончику можна розмістити кілька робітників.
  • Дерев'яні побутівки - часто використовуються під склад на будівельних об'єктах. Відрізняються низькою вартістю і швидкістю виготовлення - виготовляється за кілька днів.
  • Блок-контейнери - це допрацьовані контейнери. Це коли морський контейнер переделиввается під битовку. Утеплюється, обшивається усередині, вставляються вікна.

Оренда будівельних побутівок

Чому вигідно взяти битовку в оренду:
- мінімізація початкових витрат, немає необхідності купувати битовку;
- великий вибір в наявності;
- по завершенні будівництва немає необхідності продавати битовку
- оплачується тільки оренда і доставка


Оренда битовки - на об'єкт доставлять тепле приміщення, готове до експлуатації.

Є різні комплектації побутівок: лавочки, столи, розетки, освітлення, обігрівачі, ліжка, шафки ...

Купити будівельні вагончики При покупці будівельної побутівки потрібно перевірити міцність і надійність конструкції. Гарна дах значить сухий стелю і стіни всередині, двері повинні закриватися щільно. Побутовий на метало-каркасі довговічніше дерев'яних. Так що краще брати битовку на метало-каркасі.

розміри побутівок

Найчастіше зустрічаються такі розміри побутівок: 4 на 2.4 метра або 6 на 2.4 метра. Такі розміри є габаритним і легко перевозяться. Також бувають і інші розміри побутівок.

На сайті bitovki.in.ua актуальні пропозиції по Побутівки


Усі побутівки на сайті: bitovki.in.ua

Нас знаходять за такими запитами: оренда побутівок Україна,  побутівка в оренду,  вагончики будівельні Україна,  контейнери Україна,  побутівки Україна оренда

Ми використовуємо Куки!